Біографія

Я народився в місті Миколаєві, на півдні України. Звати мене Логвін Олександр. Вчився в звичайній тоді, радянській школі (по малюванню завжди отримував п’ятірки), технікумі та інституті (на той час МКІ). Після закінчення інституту працював на різних підприємствах м. Миколаїва. Працюю дотепер. В вільний час займаюсь творчістю. Малюванню та живопису ніде не навчався. Напрямок творчості називаю примітивним фовізмом.

Початок творчості це 1988 рок. Мої твори, це аплікації з пофарбованного гуашю папіра, наклеєного на основу - папір або картон. Найбільш відомий приклад аплікації це Анрі Матис з його циклом робіт "Джаз". І для цього потрібен тільки папір, картон, клей, гуашева фарба та ножиці. Більшість представлених тут робіт це аплікації. Деяки представлені вперше. Жодна фотографія не дасть правдивого відтворення техніки аплікації та кольорів.

Роблю колажі. Це теж цікава техніка. Назбираю глянцевих часописів, потім переглядаю їх, і підчас переглядання виникають деякі образи. Потім триває час викладання вирізаних частин на столі. І тут головне не чхати, бо нарізані папірці розлетяться як птахи. Та в цьому буває и позитивна сторона - може виникнути новий сюжет.

Фотографія №8

Я малюю також в графічних редакторах. Перша виставка моїх робіт під назвою "Візуальне мистецтво" відбулась в грудні 2000 року в Миколаїві в залі Миколаївського фонду культури з двома іншими художниками. Далі були виставки в інших залах Миколаїва. Остання в квітні 2009 року в Областному художньому музеї ім. В.В.Верещагіна під назвою "Діалог".

Головна

© Copyright 2010 Всі права захищені.